Jakim - homepage
play
GłównaMuzykaAplikacjeProjektyKontaktO mnieLinki
polski
123456789

3 V 2015Damaged Brain
Mam zaszczyt zaprezentować nowy album, zdecydowanie odmienny od pozostałych, pełen eksperymentów oraz potasowanych dźwięków (czy potasowanej ciszy). Damaged Brain zaspokoi bębenki uszne poszukiwaczom wrażeń.

Damaged Brain

Enjoy.
1 VII 2014Premiera Top Hata
Udało się! Top Hat, długo wyczekiwana gra platformowa w stylu retro, nad którą pracowałem wspólnie z Nikasem, doczekała się swojej premiery! Gra oferuje mnóstwo zróżnicowanych poziomów, wliczając walki z bossami, cutscenki czy specyficzne problemy do rozwiązania; cała rozgrywka odbywa się na wysokim poziomie trudności

Top Hat

Dowiedz się więcej i/lub kup grę z oficjalnej strony studia N94 Games.
28 XII 2013Broken
Tym razem udało mi się stworzyć coś, co byłbym skłonny nazwać muzycznym pamiętnikiem. Jest to album zawierający siedem emocjonalnych (przynajmniej dla mnie) utworów łączących rock progresywny z elektroniką.

Broken

Jeżeli chcesz przesłuchać album bez ściągania plików MP3, zajrzyj na mojego bandcampa.
9 VII 2013A Place Of Despair
Ja oraz yaqxsw mamy zaszczyt przedstawić nowy, wymagający levelpack do gry Prince of Persia z wieloma zwariowanymi i zróżnicowanymi poziomami. Poziomy: 9, 10, 12b oraz 13 wykonał yaqxsw, podobnie jak niektóre drobniejsze pomysły oraz sprawy związane z betatestowaniem gry. Reszta, wliczając muzykę, została wykonana przeze mnie. Jeżeli jesteś zainteresowany, zajrzyj tu.
8 IV 2013Odgłosy
Cześć ponownie! Tym razem przygotowałem dla Was prawdziwą muzyczną podróż - album pełen atmosferycznych (czasami nawet bluesowych) i, mam nadzieję, wręcz mistycznych utworów.

Odgłosy

Nie wahaj się również zajrzeć na mój bandcamp.
25 IX 2012Top Hat
Mam zaszczyt przedstawić nowy album; tym razem jest to chiptune'owy soundtrack do oldskulowej gry platformowej Top Hat (N94 Games). Mimo iż sama gra nie jest jeszcze ukończona, to soundtrack jest kompletny.

Top Hat Soundtrack

Kliknij w miniaturkę po więcej informacji.
7 VI 2012Kolejny klip
Hej, co powiecie na nowy klip:


Electro swing!
4 V 2012Po przerwie
Cześć! Po przerwie w tworzenie muzyki wracam z nowym utworem:


A jeżeli masz ochotę, drogi słuchaczu, na garść 8-bitowych dźwięków, może rozważysz ściągnięcie albumu Jamming For Nothing? :)
19 XI 2011Electronic Thoughts
Kolejny album ukończony! Electronic Thoughts, bo tak właśnie się on nazywa, został niedawno wydany przez netlabel Hemligkaka. Jest to kompilacja zawierająca zróżnicowane utwory z gatunku elektroniki. Mam nadzieję, że się spodoba i okaże się miłą muzyczną podróżą :).

Electronic ThoughtsCześć, witam na mojej stronie. Jestem muzykiem, kompozytorem oraz ogólnie - dźwiękowcem. Jestem także twórcą aplikacji napisanych w Game Makerze. Tak więc jeśli potrzebujesz udźwiękowienia bądź też aplikacji, napisz do mnie.

Co mogę powiedzieć więcej? Zajmuję się tworzeniem soundtracków do gier, aplikacji oraz ewentualnie pokazów slajdów. Jestem dosyć wszechstronnym artystą i nie ograniczam się do jednego gatunku. Tworzę utwory w przeróżnych stylach: chiptune (8bit), muzyka elektroniczna, ambient, muzyka klasyczna, jazz, blues, rock czy nawet breakcore. Wszystko, czego mógłbyś żądać, jest możliwe dla mnie do stworzenia :).

Na stronie znajduje się wiele interesujących rzeczy, nie tylko muzyka; umieściłem tutaj także gry, dema czy nawet dodatki do innych gier. Jest też dział o mnie, w którym napisałem co nieco o sobie, czym się zajmuję i tym podobne rzeczy. Enjoy.Jestem silnie związany z demosceną. Pracuję na trackerach, tych starszych (ModPlug Tracker), jak i nowszych (Renoise). Czasami lubię robić różne dziwne rzeczy z moim softem, czego przykładem może być poniższy filmik :).Reszta moich prac na YouTube znajduje się pod nickiem Trackman068. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tam coś interesującego dla siebie.

Polska wersja językowa jest wciąż tworzona, tak więc prosiłbym o cierpliwość. Zanim wszystko będzie całkowicie sprawne, minie jeszczę trochę czasu :).

główna - aplikacje - muzyka - projekty - kontakt - linki stat